Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-BPS26HB
79,95 €
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VPC-CA16EC
VAIO VPC-CA17EC
VAIO VPC-CA18EC
VAIO VPC-CA26EC
VAIO VPC-CA27EC
VAIO VPC-CA28EC
VAIO VPC-CB17EC
VAIO VPC-CB18EC
VAIO VPC-CB26EC
VAIO VPC-CB28EC
VAIO VPC-EG16EC
VAIO VPC-EG18EC
VAIO VPC-EH16EC
VAIO VPC-EL15EC
VAIO VPC-CA1
VAIO VPC-CA16
VAIO VPC-CA16FW
VAIO VPC-CA17EC
VAIO VPC-CA190
VAIO VPC-CA1C
VAIO VPC-CA1SLE/B
VAIO VPC-CA1SLE/G
VAIO VPC-CA1SLE/W
VAIO VPC-CB15FX
VAIO VPC-CB15FX/B
VAIO VPC-CB16
VAIO VPB-CB16/B
VAIO VPC-CB17FG
VAIO VPC-CB17FG/B
VAIO VPB-W112AX/T
VAIO VPC-W112XX
VAIO VPC-W211ADL
VAIO VPC-W211AX/W
VAIO VPC-CA17EC
VAIO VPC-CA18EC
VAIO VPC-CA26EC
VAIO VPC-CA27EC
VAIO VPC-CA28EC
VAIO VPC-CB17EC
VAIO VPC-CB18EC
VAIO VPC-CB26EC
VAIO VPC-CB28EC
VAIO VPC-EG16EC
VAIO VPC-EG18EC
VAIO VPC-EH16EC
VAIO VPC-EL15EC
VAIO VPC-CA1
VAIO VPC-CA16
VAIO VPC-CA16FW
VAIO VPC-CA17EC
VAIO VPC-CA190
VAIO VPC-CA1C
VAIO VPC-CA1SLE/B
VAIO VPC-CA1SLE/G
VAIO VPC-CA1SLE/W
VAIO VPC-CB15FX
VAIO VPC-CB15FX/B
VAIO VPC-CB16
VAIO VPB-CB16/B
VAIO VPC-CB17FG
VAIO VPC-CB17FG/B
VAIO VPB-W112AX/T
VAIO VPC-W112XX
VAIO VPC-W211ADL
VAIO VPC-W211AX/W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS26A
VGP-BPS26
VGP-BPL26
VGP-BPS26
VGP-BPL26
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS26HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062189 |
| Mitat | 272.00 x 50.20 x 41.00mm |
| Korvaa | VGP-BPS26A / VGP-BPS26 / VGP-BPL26 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |