Sony VAIO SVT-11 ja SVT-13 VGP-BPS30 akku 4000 mAh - Hopea
calcActive())">
Sony VAIO SVT-11 ja SVT-13 VGP-BPS30 akku 4000 mAh - Hopea
In stock
- SKU
- CS-BPS30NB
99,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVT13112FX
SVT13117EC
SVT13117ECS
SVT1311S2CS
SVT1346L1ES
SVT1346V1ES
VAIO SVT-11
VAIO SVT-13
SVT13117EC
SVT13117ECS
SVT1311S2CS
SVT1346L1ES
SVT1346V1ES
VAIO SVT-11
VAIO SVT-13
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS30
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS30NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071723 |
| Mitat | 271.50 x 50.00 x 21.00mm |
| Korvaa | VGP-BPS30 / VGP-BPS30A |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 44.4Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |