Sony VGP-BPS2A/S, VGP-BPS2C/S, VGP-BPS2C/S/E akku 4400 mAh hopea
calcActive())">
Sony VGP-BPS2A/S, VGP-BPS2C/S, VGP-BPS2C/S/E akku 4400 mAh hopea
In stock
- SKU
- CS-BPS2ANB
59,95 €
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGC-LA38G
VAIO VGN-C140G/B
VAIO VGN-C150P/B
VAIO VGN-C190
VAIO VGN-C190P/H
VAIO VGN-C1S/G
VAIO VGN-C1S/H
VAIO VGN-C1S/P
VAIO VGN-C1S/W
VAIO VGN-C1Z/B
VAIO VGN-C210E/H
VAIO VGN-C220E/H
VAIO VGN-C25G
VAIO VGN-C25T/W
VAIO VGN-C290
VAIO VGN-C291NW/H
VAIO VGN-C2S/G
VAIO VGN-C2S/H
VAIO VGN-C2S/L
VAIO VGN-C2S/P
VAIO VGN-C2S/W
VAIO VGN-C2Z/B
VAIO VGN-C31GH/W
VAIO VGN-C50HA/W
VAIO VGN-C50HB/W
VAIO VGN-C51HA/W
VAIO VGN-C51HB/W
VAIO VGN-C60HB/G
VAIO VGN-C60HB/H
VAIO VGN-C60HB/L
VAIO VGN-C60HB/P
VAIO VGN-C61HB/G
VAIO VGN-C61HB/H
VAIO VGN-C61HB/L
VAIO VGN-C61HB/P
VAIO VGN-C70B/W
VAIO VGN-C71B/W
VAIO VGN-C90HS
VAIO VGN-C90NS
VAIO VGN-C90S
VAIO VGN-N11H/W
VAIO VGN-N11M/W
VAIO VGN-N11S/W
VAIO VGN-N130G/W
VAIO VGN-N130G/WK1
VAIO VGN-N130P/B
VAIO VGN-N150G/W
VAIO VGN-N150G/WK1
VAIO VGN-N150P/B
VAIO VGN-N150P/BK1
VAIO VGN-N170G/T
VAIO VGN-N170G/TK1
VAIO VGN-N170G/W
VAIO VGN-N170G/WK1
VAIO VGN-N17C
VAIO VGN-N17C/B
VAIO VGN-N17C/W
VAIO VGN-N17G
VAIO VGN-N19VP/B
VAIO VGN-N21E/W
VAIO VGN-N21M/W
VAIO VGN-N21S/W
VAIO VGN-N21Z/W
VAIO VGN-N230N/B
VAIO VGN-N27GH
VAIO VGN-N27GH/B
VAIO VGN-N29VN/B
VAIO VGN-N31M/W
VAIO VGN-N31S/W
VAIO VGN-N31Z/W
VAIO VGN-N320E/B
VAIO VGN-N320E/W
VAIO VGN-N350E/B
VAIO VGN-N350E/T
VAIO VGN-N350E/W
VAIO VGN-N37GH/B
VAIO VGN-N385E/W
VAIO VGN-N38E/W
VAIO VGN-N38M/W
VAIO VGN-N38Z/W
VAIO VGN-N50HB
VAIO VGN-N51B
VAIO VGN-N51HB
VAIO VGN-SZ433N/B
VAIO VGN-SZ483N/C
VAIO VGN-C140G/B
VAIO VGN-C150P/B
VAIO VGN-C190
VAIO VGN-C190P/H
VAIO VGN-C1S/G
VAIO VGN-C1S/H
VAIO VGN-C1S/P
VAIO VGN-C1S/W
VAIO VGN-C1Z/B
VAIO VGN-C210E/H
VAIO VGN-C220E/H
VAIO VGN-C25G
VAIO VGN-C25T/W
VAIO VGN-C290
VAIO VGN-C291NW/H
VAIO VGN-C2S/G
VAIO VGN-C2S/H
VAIO VGN-C2S/L
VAIO VGN-C2S/P
VAIO VGN-C2S/W
VAIO VGN-C2Z/B
VAIO VGN-C31GH/W
VAIO VGN-C50HA/W
VAIO VGN-C50HB/W
VAIO VGN-C51HA/W
VAIO VGN-C51HB/W
VAIO VGN-C60HB/G
VAIO VGN-C60HB/H
VAIO VGN-C60HB/L
VAIO VGN-C60HB/P
VAIO VGN-C61HB/G
VAIO VGN-C61HB/H
VAIO VGN-C61HB/L
VAIO VGN-C61HB/P
VAIO VGN-C70B/W
VAIO VGN-C71B/W
VAIO VGN-C90HS
VAIO VGN-C90NS
VAIO VGN-C90S
VAIO VGN-N11H/W
VAIO VGN-N11M/W
VAIO VGN-N11S/W
VAIO VGN-N130G/W
VAIO VGN-N130G/WK1
VAIO VGN-N130P/B
VAIO VGN-N150G/W
VAIO VGN-N150G/WK1
VAIO VGN-N150P/B
VAIO VGN-N150P/BK1
VAIO VGN-N170G/T
VAIO VGN-N170G/TK1
VAIO VGN-N170G/W
VAIO VGN-N170G/WK1
VAIO VGN-N17C
VAIO VGN-N17C/B
VAIO VGN-N17C/W
VAIO VGN-N17G
VAIO VGN-N19VP/B
VAIO VGN-N21E/W
VAIO VGN-N21M/W
VAIO VGN-N21S/W
VAIO VGN-N21Z/W
VAIO VGN-N230N/B
VAIO VGN-N27GH
VAIO VGN-N27GH/B
VAIO VGN-N29VN/B
VAIO VGN-N31M/W
VAIO VGN-N31S/W
VAIO VGN-N31Z/W
VAIO VGN-N320E/B
VAIO VGN-N320E/W
VAIO VGN-N350E/B
VAIO VGN-N350E/T
VAIO VGN-N350E/W
VAIO VGN-N37GH/B
VAIO VGN-N385E/W
VAIO VGN-N38E/W
VAIO VGN-N38M/W
VAIO VGN-N38Z/W
VAIO VGN-N50HB
VAIO VGN-N51B
VAIO VGN-N51HB
VAIO VGN-SZ433N/B
VAIO VGN-SZ483N/C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS2A/S
VGP-BPS2C/S
VGP-BPS2C/S/E
VGP-BPS2C/S
VGP-BPS2C/S/E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS2ANB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033769 |
| Mitat | 208.97 x 49.81 x 19.52mm |
| Korvaa | VGP-BPS2A/S / VGP-BPS2C/S / VGP-BPS2C/S/E |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |