Sony VGP-BPL11, VGP-BPS11 akku 4400 mAh musta
calcActive())">
Sony VGP-BPL11, VGP-BPS11 akku 4400 mAh musta
In stock
- SKU
- CS-BPS11NB
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VGN-TZ121
VGN-TZ13
VGN-TZ130N/B
VGN-TZ131
VGN-TZ132/N
VGN-TZ132N
VGN-TZ150N/B
VGN-TZ150N/N
VGN-TZ160CB
VGN-TZ160N/B
VGN-TZ16GN/B
VGN-TZ16N
VGN-TZ16N/B
VGN-TZ17/N
VGN-TZ170N/B
VGN-TZ170N/N
VGN-TZ17GN/B
VGN-TZ17N
VGN-TZ18/N
VGN-TZ180N/RC
VGN-TZ185N/WC
VGN-TZ18GN/X
VGN-TZ18N
VGN-TZ190N/B
VGN-TZ190N/BC
VGN-TZ191N/XC
VGN-TZ195N/XC
VGN-TZ198N/RC
VGN-TZ250N/B
VGN-TZ250N/N
VGN-TZ250N/P
VGN-TZ27/N
VGN-TZ270N/B
VGN-TZ27N
VGN-TZ28/N
VGN-TZ285N/RC
VGN-TZ28N
VGN-TZ290EAB
VGN-TZ290EAN
VGN-TZ290EAP
VGN-TZ295N/XC
VGN-TZ298N/XC
VGN-TZ33/B
VGN-TZ33/N
VGN-TZ33/W
VGN-TZ350N/B
VGN-TZ350N/N
VGN-TZ350N/P
VGN-TZ370N/BVGN-TZ37N/G
VGN-TZ37N/P
VGN-TZ37N/R
VGN-TZ37N/X
VGN-TZ38N/X
VGN-TZ398U/XC
VGN-TZ90NS
VGN-TZ90S
VGN-TZ13
VGN-TZ130N/B
VGN-TZ131
VGN-TZ132/N
VGN-TZ132N
VGN-TZ150N/B
VGN-TZ150N/N
VGN-TZ160CB
VGN-TZ160N/B
VGN-TZ16GN/B
VGN-TZ16N
VGN-TZ16N/B
VGN-TZ17/N
VGN-TZ170N/B
VGN-TZ170N/N
VGN-TZ17GN/B
VGN-TZ17N
VGN-TZ18/N
VGN-TZ180N/RC
VGN-TZ185N/WC
VGN-TZ18GN/X
VGN-TZ18N
VGN-TZ190N/B
VGN-TZ190N/BC
VGN-TZ191N/XC
VGN-TZ195N/XC
VGN-TZ198N/RC
VGN-TZ250N/B
VGN-TZ250N/N
VGN-TZ250N/P
VGN-TZ27/N
VGN-TZ270N/B
VGN-TZ27N
VGN-TZ28/N
VGN-TZ285N/RC
VGN-TZ28N
VGN-TZ290EAB
VGN-TZ290EAN
VGN-TZ290EAP
VGN-TZ295N/XC
VGN-TZ298N/XC
VGN-TZ33/B
VGN-TZ33/N
VGN-TZ33/W
VGN-TZ350N/B
VGN-TZ350N/N
VGN-TZ350N/P
VGN-TZ370N/BVGN-TZ37N/G
VGN-TZ37N/P
VGN-TZ37N/R
VGN-TZ37N/X
VGN-TZ38N/X
VGN-TZ398U/XC
VGN-TZ90NS
VGN-TZ90S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPL11
VGP-BPS11
VGP-BPX11
VGP-BPS11
VGP-BPX11
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS11NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036418 |
| Mitat | 224.59 x 44.80 x 30.00mm |
| Korvaa | VGP-BPL11 / VGP-BPS11 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |