Sony VAIO VGP-BPS2A ja VGP-BPL2A akku 8800 mAh - Hopea
calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPS2A ja VGP-BPL2A akku 8800 mAh - Hopea
In stock
- SKU
- CS-BPS2ADB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGN-C140G/B
VAIO VGN-C150P/B
VAIO VGN-C190
VAIO VGN-C190P/H
VAIO VGN-C1S/G
VAIO VGN-C1S/H
VAIO VGN-C1S/P
VAIO VGN-C1S/W
VAIO VGN-C1Z/B
VAIO VGN-C21GHW
VAIO VGN-C25G
VAIO VGN-C25GB
VAIO VGN-C25T/W
VAIO VGN-C290
VAIO VGN-C2S/G
VAIO VGN-C2S/H
VAIO VGN-C2S/L
VAIO VGN-C2S/P
VAIO VGN-C2S/W
VAIO VGN-C2Z/B
VAIO VGN-C31GHW
VAIO VGN-C50HA/W
VAIO VGN-C50HB/W
VAIO VGN-C51HB/W
VAIO VGN-C60HB/G
VAIO VGN-C60HB/H
VAIO VGN-C60HB/L
VAIO VGN-C60HB/P
VAIO VGN-C61HB/G
VAIO VGN-C61HB/H
VAIO VGN-C61HB/L
VAIO VGN-C61HB/P
VAIO VGN-C70B/W
VAIO VGN-C71B/W
VAIO VGN-C90HS
VAIO VGN-C90NS
VAIO VGN-C90S
VAIO VGN-N11H/W
VAIO VGN-N11M/W
VAIO VGN-N11S/W
VAIO VGN-N130G/W
VAIO VGN-N130G/WK1
VAIO VGN-N130P/B
VAIO VGN-N150G/W
VAIO VGN-N150G/WK1
VAIO VGN-N150P/B
VAIO VGN-N150P/BK1
VAIO VGN-N170G/T
VAIO VGN-N170G/TK1
VAIO VGN-N170G/W
VAIO VGN-N170G/WK1
VAIO VGN-N17C/B
VAIO VGN-N17C/W
VAIO VGN-N17G
VAIO VGN-N19VP/B
VAIO VGN-N21E/W
VAIO VGN-N21M/W
VAIO VGN-N21S/W
VAIO VGN-N21Z/W
VAIO VGN-N230N/B
VAIO VGN-N27GH
VAIO VGN-N29VN/B
VAIO VGN-N31M/W
VAIO VGN-N31S/W
VAIO VGN-N31Z/W
VAIO VGN-N320E/B
VAIO VGN-N320E/W
VAIO VGN-N350E/B
VAIO VGN-N350E/T
VAIO VGN-N350E/W
VAIO VGN-N37GHB
VAIO VGN-N50HB
VAIO VGN-N51B
VAIO VGN-N51HB
VAIO VGN-C150P/B
VAIO VGN-C190
VAIO VGN-C190P/H
VAIO VGN-C1S/G
VAIO VGN-C1S/H
VAIO VGN-C1S/P
VAIO VGN-C1S/W
VAIO VGN-C1Z/B
VAIO VGN-C21GHW
VAIO VGN-C25G
VAIO VGN-C25GB
VAIO VGN-C25T/W
VAIO VGN-C290
VAIO VGN-C2S/G
VAIO VGN-C2S/H
VAIO VGN-C2S/L
VAIO VGN-C2S/P
VAIO VGN-C2S/W
VAIO VGN-C2Z/B
VAIO VGN-C31GHW
VAIO VGN-C50HA/W
VAIO VGN-C50HB/W
VAIO VGN-C51HB/W
VAIO VGN-C60HB/G
VAIO VGN-C60HB/H
VAIO VGN-C60HB/L
VAIO VGN-C60HB/P
VAIO VGN-C61HB/G
VAIO VGN-C61HB/H
VAIO VGN-C61HB/L
VAIO VGN-C61HB/P
VAIO VGN-C70B/W
VAIO VGN-C71B/W
VAIO VGN-C90HS
VAIO VGN-C90NS
VAIO VGN-C90S
VAIO VGN-N11H/W
VAIO VGN-N11M/W
VAIO VGN-N11S/W
VAIO VGN-N130G/W
VAIO VGN-N130G/WK1
VAIO VGN-N130P/B
VAIO VGN-N150G/W
VAIO VGN-N150G/WK1
VAIO VGN-N150P/B
VAIO VGN-N150P/BK1
VAIO VGN-N170G/T
VAIO VGN-N170G/TK1
VAIO VGN-N170G/W
VAIO VGN-N170G/WK1
VAIO VGN-N17C/B
VAIO VGN-N17C/W
VAIO VGN-N17G
VAIO VGN-N19VP/B
VAIO VGN-N21E/W
VAIO VGN-N21M/W
VAIO VGN-N21S/W
VAIO VGN-N21Z/W
VAIO VGN-N230N/B
VAIO VGN-N27GH
VAIO VGN-N29VN/B
VAIO VGN-N31M/W
VAIO VGN-N31S/W
VAIO VGN-N31Z/W
VAIO VGN-N320E/B
VAIO VGN-N320E/W
VAIO VGN-N350E/B
VAIO VGN-N350E/T
VAIO VGN-N350E/W
VAIO VGN-N37GHB
VAIO VGN-N50HB
VAIO VGN-N51B
VAIO VGN-N51HB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPL2A/S
VGP-BPL2C/S
VGP-BPS2A/S
VGP-BPS2C/S
VGP-BPL2C/S
VGP-BPS2A/S
VGP-BPS2C/S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS2ADB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033783 |
| Mitat | 207.00 x 80.20 x 36.40mm |
| Korvaa | VGP-BPL2A/S / VGP-BPL2C/S / VGP-BPS2A/S / VGP-BPS2C/S |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 97.68Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |