Sony VAIO VGN-TZ11MN/N, VAIO VGN-TZ11VN/X, VAIO VGN-TZ11XN/B akku 6600 mAh
calcActive())">
Sony VAIO VGN-TZ11MN/N, VAIO VGN-TZ11VN/X, VAIO VGN-TZ11XN/B akku 6600 mAh
In stock
- SKU
- CS-BPX11NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGN-TZ11MN/N
VAIO VGN-TZ11VN/X
VAIO VGN-TZ11XN/B
VAIO VGN-TZ11VN/X
VAIO VGN-TZ11XN/B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPX11
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPX11NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094821 |
| Mitat | 225.42 x 48.11 x 43.90mm |
| Korvaa | VGP-BPX11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |