Sony VAIO VAIO Pro 11 akku 4120 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO Pro 11
SVP1121ZPWR
SVP11217PW/B
SVP11216CW
SVP1121ZPWR
SVP11217PW/B
SVP11216CW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS37
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS37NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093428 |
| Mitat | 275.00 x 114.26 x 6.43 mm |
| Korvaa | VGP-BPS37 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4120mAh / 30.9Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |