Sony VAIO PCGA-BP2T, PCGA-BP3. akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO PCG-TR1AP
VAIO PCG-TR1
VAIO PCG-TR5PS
VAIO PCG-TR5AP
VAIO PCG-TR5GP
VAIO PCG-TR3AP3
VAIO PCG-TR3A
VAIO PCG-TR3/P
VAIO PCG-TR2MP
VAIO PCG-TR2AP3
VAIO PCG-TR2/P
VAIO PCG-TR1MP
VAIO PCG-TR1A
VAIO PCG-TR1/B
VAIO PCG-TR5EB
VAIO PCG-TR5ZC
VAIO PCG-TR3E/B
VAIO PCG-TR3AP2
VAIO PCG-TR3/SP
VAIO PCG-TR3/B
VAIO PCG-TR2E
VAIO PCG-TR2AP1
VAIO PCG-TR2/B
VAIO PCG-TR1C
VAIO PCG-TR1/P
VAIO PCG-TR5S
VAIO PCG-481N
VAIO PCG-TR5B
VAIO PCG-TR5C
VAIO PCG-TR5MP
VAIO PCG-TR3CN
VAIO PCG-TR3AP1
VAIO PCG-TR3/S
VAIO PCG-TR3
VAIO PCG-TR2C
VAIO PCG-TR2A
VAIO PCG-TR2
VAIO PCG-TR1
VAIO PCG-TR5PS
VAIO PCG-TR5AP
VAIO PCG-TR5GP
VAIO PCG-TR3AP3
VAIO PCG-TR3A
VAIO PCG-TR3/P
VAIO PCG-TR2MP
VAIO PCG-TR2AP3
VAIO PCG-TR2/P
VAIO PCG-TR1MP
VAIO PCG-TR1A
VAIO PCG-TR1/B
VAIO PCG-TR5EB
VAIO PCG-TR5ZC
VAIO PCG-TR3E/B
VAIO PCG-TR3AP2
VAIO PCG-TR3/SP
VAIO PCG-TR3/B
VAIO PCG-TR2E
VAIO PCG-TR2AP1
VAIO PCG-TR2/B
VAIO PCG-TR1C
VAIO PCG-TR1/P
VAIO PCG-TR5S
VAIO PCG-481N
VAIO PCG-TR5B
VAIO PCG-TR5C
VAIO PCG-TR5MP
VAIO PCG-TR3CN
VAIO PCG-TR3AP1
VAIO PCG-TR3/S
VAIO PCG-TR3
VAIO PCG-TR2C
VAIO PCG-TR2A
VAIO PCG-TR2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
PCGA-BP2T
PCGA-BP3
PCGA-BP3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP2T |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128010692 |
| Mitat | 204.00 x 51.30 x 19.50mm |
| Korvaa | PCGA-BP2T / PCGA-BP3 |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |