Sony SVT11213CGW, SVT11215CGB/W, SVT11215CW akku 3860 mAh
calcActive())">
Sony SVT11213CGW, SVT11215CGB/W, SVT11215CW akku 3860 mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS39NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVT11213CGW
SVT11215CGB/W
SVT11215CW
SVT11215CGB/W
SVT11215CW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS39
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS39NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086475 |
| Mitat | 265.92 x 90.05 x 4.23 mm |
| Korvaa | VGP-BPS39 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3860mAh / 28.95Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |