Sony SVT-14, SVT-14 Touchscreen Ultrabooks, SVT-14118CC akku 3700 mAh
calcActive())">
Sony SVT-14, SVT-14 Touchscreen Ultrabooks, SVT-14118CC akku 3700 mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS33NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVT-14
SVT-14 Touchscreen Ultrabooks
SVT-14118CC
SVT-14 Touchscreen Ultrabooks
SVT-14118CC
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS33
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS33NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075752 |
| Mitat | 185.82 x 100.92 x 8.01mm |
| Korvaa | VGP-BPS33 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 41.07Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |