Sony SVF14N16CW, SVF14N26CW, SVF15N13CW akku 3150 mAh
calcActive())">
Sony SVF14N16CW, SVF14N26CW, SVF15N13CW akku 3150 mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS40NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVF14N16CW
SVF14N26CW
SVF15N13CW
SVF14N26CW
SVF15N13CW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS40NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086444 |
| Mitat | 281.44 x 112.73 x 4.81mm |
| Korvaa | VGP-BPS40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 47.25Wh |
| Jännite | 15 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |