Sony SVF13N, SVF13N12CW, SVF13N13CXB akku 3140mAh
calcActive())">
Sony SVF13N, SVF13N12CW, SVF13N13CXB akku 3140mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS41NB
101,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVF13N
SVF13N12CW
SVF13N13CXB
SVF13N17
SVF13N17PW/B
SVF13N17PXB
SVF13N27PW/B
VAIO Fit 13A
Vaio Flip 13
SVF13N12CW
SVF13N13CXB
SVF13N17
SVF13N17PW/B
SVF13N17PXB
SVF13N27PW/B
VAIO Fit 13A
Vaio Flip 13
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
VGP-BPS41
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-BPS41NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086451 |
| Korvaa | VGP-BPS41 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3140mAh / 35.33Wh |
| Mitat | 315.00 x 130.16 x 5.15mm |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |