Sony SVF11N14SCP, SVF11N15SCP, SVF11N18CW akku 3200 mAh
calcActive())">
Sony SVF11N14SCP, SVF11N15SCP, SVF11N18CW akku 3200 mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS42NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVF11N14SCP
SVF11N15SCP
SVF11N18CW
SVF11N15SCP
SVF11N18CW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS42
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS42NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092230 |
| Mitat | 273.80 x 74.57 x 5.40mm |
| Korvaa | VGP-BPS42 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.04Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |