Sony kannettavan tietokoneen SVD13211CG / SVD13211CGB yhteensopiva akku 6300mAh
calcActive())">
Sony kannettavan tietokoneen SVD13211CG / SVD13211CGB yhteensopiva akku 6300mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS36NB
107,95 €
Sony kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SVD13211CG
SVD13211CGB
SVD13211CW
SVD13216PW
SVD1321BPXB
SVD1322ZPWR
SVD13236PW
SVD1323XPGB
SVD1323YCGW
SVD132A14L
SVD132A14W
SVP1321ZPWR
VAIO Duo 13
SVD13211CGB
SVD13211CW
SVD13216PW
SVD1321BPXB
SVD1322ZPWR
SVD13236PW
SVD1323XPGB
SVD1323YCGW
SVD132A14L
SVD132A14W
SVP1321ZPWR
VAIO Duo 13
Korvattavat Sony kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
VGP-BPS36
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-BPS36NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086468 |
| Korvaa | VGP-BPS36 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 47.25Wh |
| Mitat | 278.30 x 115.50 x 5.50mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |