Sony F15A16, F15A16SC, SVF15A13CW akku 3600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
F15A16
F15A16SC
SVF15A13CW
F15A16SC
SVF15A13CW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS34
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS34NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075981 |
| Mitat | 211.05 x 103.40 x 6.74mm |
| Korvaa | VGP-BPS34 / VGP-BPL34 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |