Sharp PC-AL3DH, PC-AL50F, PC-AL50FY, PC-AL50FZ, PC-AL50G, PC-AL50G5, PC-AL5BG5, PC-AL5BG7, PC-AL60GB, PC-AL70F, PC-AL70G, PC-AL70GZ, PC-AL70H, PC-AL70HZ, PC-AL70J, PC-AL70L, PC-AL90G, PC-CS50K akku 4400 mAh
calcActive())">
Sharp PC-AL3DH, PC-AL50F, PC-AL50FY, PC-AL50FZ, PC-AL50G, PC-AL50G5, PC-AL5BG5, PC-AL5BG7, PC-AL60GB, PC-AL70F, PC-AL70G, PC-AL70GZ, PC-AL70H, PC-AL70HZ, PC-AL70J, PC-AL70L, PC-AL90G, PC-CS50K akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SBL38NB
69,95 €
Akku sopii mm: Sharp PC-AL3DH, PC-AL50F, PC-AL50FY, PC-AL50FZ, PC-AL50G, PC-AL50G5, PC-AL5BG5, PC-AL5BG7, PC-AL60GB, PC-AL70F, PC-AL70G, PC-AL70GZ, PC-AL70H, PC-AL70HZ, PC-AL70J, PC-AL70L, PC-AL90G, PC-CS50K.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SBL38NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024231 |
| Mitat | 205.20 x 43.90 x 22.20mm |
| Korvaa | CE-BL38 |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |