Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Valkoinen
calcActive())">
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Valkoinen
In stock
- SKU
- CS-SNC318NT
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Q318
Q318-DSOE
Q318-DS0H
Q318-DS02
NP-Q318E
Q318-DS0G
Q318-DS09
Q318-DS01
Q318-DS0J
Q318-DS0K
R468
R710
R710 XE2V 7350
R710-AS03
R710-AS04
R710-BS01
NP-Q320
NP-R470
NP-R522
NP-R620
Q318-DSOE
Q318-DS0H
Q318-DS02
NP-Q318E
Q318-DS0G
Q318-DS09
Q318-DS01
Q318-DS0J
Q318-DS0K
R468
R710
R710 XE2V 7350
R710-AS03
R710-AS04
R710-BS01
NP-Q320
NP-R470
NP-R522
NP-R620
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PB9NC6B
AA-PB9NS6B
AA-PB9NS6W
AA-PB9NS6B
AA-PB9NS6W
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNC318NT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031512 |
| Mitat | 204.00 x 48.20 x 20.00mm |
| Korvaa | AA-PB9NC6B / AA-PB9NS6B / AA-PB9NS6W / AA-PB9NC5B / AA-PB9NC6W / AA-PB9NC6W/E / AA-PL9NC2B / AA-PL9NC6W / AA-PB9MC6B / AA-PB9MC6S / AA-PB9MC6W |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |