Samsung NP-N143, NP-N143P, NP-N145P, NP-N148 yhteensopiva akku 4400 mAh
calcActive())">
Samsung NP-N143, NP-N143P, NP-N145P, NP-N148 yhteensopiva akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNC143NT
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NP-N143
NP-N143P
NP-N145P
NP-N148
NP-N148P
NP-N150
NP-N150P
NP-N230
NP-N230P
NP-N250
NP-N250P
NP-N260
NP-N260P
NP-N350
NP-N350P
NT-N143
NT-N143P
NT-N145P
NT-N148
NT-N148P
NT-N150
NT-N150P
NT-N230
NT-N230P
NT-N250
NT-N250P
NT-N260
NT-N260P
NT-N350
NT-N350P
NP-N143P
NP-N145P
NP-N148
NP-N148P
NP-N150
NP-N150P
NP-N230
NP-N230P
NP-N250
NP-N250P
NP-N260
NP-N260P
NP-N350
NP-N350P
NT-N143
NT-N143P
NT-N145P
NT-N148
NT-N148P
NT-N150
NT-N150P
NT-N230
NT-N230P
NT-N250
NT-N250P
NT-N260
NT-N260P
NT-N350
NT-N350P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PB2VC6B
AA-PB2VC6W
AA-PB2VC6W/B
AA-PB3VC3B
AA-PB3VC6B
AA-PB3VC6B/E
AA-PL2VC6B
AA-PL2VC6B/E
AA-PL2VC6W
AA-PL2VC6W/E
AA-PB2VC6W
AA-PB2VC6W/B
AA-PB3VC3B
AA-PB3VC6B
AA-PB3VC6B/E
AA-PL2VC6B
AA-PL2VC6B/E
AA-PL2VC6W
AA-PL2VC6W/E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNC143NT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128047575 |
| Mitat | 218.31 x 53.07 x 35.10mm |
| Korvaa | AA-PB2VC6B / AA-PB2VC6W / AA-PB2VC6W/B / AA-PB3VC3B / AA-PB3VC6B / AA-PB3VC6B/E / AA-PL2VC6B / AA-PL2VC6B/E / AA-PL2VC6W / AA-PL2VC6W/E |
| Väri | Sininen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |