Samsung kannettavan tietokoneen XE510C24 / XE510C24-K01US yhteensopiva akku 5050mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen XE510C24 / XE510C24-K01US yhteensopiva akku 5050mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX510NB
39,95 €
33,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XE510C24
XE510C24-K01US
XE510C24-K04US
XE510C25
XE510C25-K01US
XE513C24
XE513C24-K01US
XE510C24-K01US
XE510C24-K04US
XE510C25
XE510C25-K01US
XE513C24
XE513C24-K01US
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PBTN2TP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMX510NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165880 |
| Korvaa | AA-PBTN2TP |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 38.38Wh |
| Mitat | 236.22 x 134.24 x 3.42mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |