Samsung kannettavan tietokoneen Ultrabook 940X3G yhteensopiva akku 6100mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen Ultrabook 940X3G yhteensopiva akku 6100mAh
In stock
- SKU
- CS-SMU940NB
56,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ultrabook 940X3G
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
1588-3366
AA-PLVN4CR
BA43-00366A
AA-PLVN4CR
BA43-00366A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMU940NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158196 |
| Korvaa | AA-PLVN4CR / 1588-3366 / BA43-00366A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6100mAh / 46.36Wh |
| Mitat | 301.68 x 104.34 x 4.20mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |