Samsung kannettavan tietokoneen NP930MBE-K02HK / NP730XBE-K01CN yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen NP930MBE-K02HK / NP730XBE-K01CN yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN392NB
102,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NP930MBE-K02HK
NP730XBE-K01CN
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K02CN
NP730XBE-U01HK
NoteBook 7 NP750XBE-K02US
NP730XBE-K01HK
Notebook 7 NP730XBE-K01
NP930MBE-K03US
NoteBook 7 NP730XBE-K04CN
Notebook 7 NP730XBE-U01HK
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K02US
NoteBook 7 NP730XBE-K08CN
NP930MBE-K01HK
NP730XBE-K05US
NoteBook 7 NP730XBE-KP3BR
NP930MBE-K03HK
NP730XBE-K02CN
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K03US
Notebook 7 NP730XBE
NP930MBE-K02US
NoteBook 7 NP730XBE-K01US
Notebook 7 NP730XBE-K02US
NoteBook 9 PRO NP930MBE-K02HK
Notebook 7 NP730XBE-K05US
Notebook 7 NP730XBE-K04US
Notebook 9 Pro NP930MBE-K01CN
NP730XBE-K04CN
Notebook 7 NP730XBE-KP1BR
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K04US
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K01US
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K05US
NP930MBE-K05US
NoteBook 9 Pro NP930MBE
NP930MBE-K01US
730MBE
NP930MBE-K04US
NP730XBE
NP930MBE
NoteBook 7 NP750XBE-K05US
NP730XBE-K01CN
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K02CN
NP730XBE-U01HK
NoteBook 7 NP750XBE-K02US
NP730XBE-K01HK
Notebook 7 NP730XBE-K01
NP930MBE-K03US
NoteBook 7 NP730XBE-K04CN
Notebook 7 NP730XBE-U01HK
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K02US
NoteBook 7 NP730XBE-K08CN
NP930MBE-K01HK
NP730XBE-K05US
NoteBook 7 NP730XBE-KP3BR
NP930MBE-K03HK
NP730XBE-K02CN
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K03US
Notebook 7 NP730XBE
NP930MBE-K02US
NoteBook 7 NP730XBE-K01US
Notebook 7 NP730XBE-K02US
NoteBook 9 PRO NP930MBE-K02HK
Notebook 7 NP730XBE-K05US
Notebook 7 NP730XBE-K04US
Notebook 9 Pro NP930MBE-K01CN
NP730XBE-K04CN
Notebook 7 NP730XBE-KP1BR
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K04US
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K01US
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K05US
NP930MBE-K05US
NoteBook 9 Pro NP930MBE
NP930MBE-K01US
730MBE
NP930MBE-K04US
NP730XBE
NP930MBE
NoteBook 7 NP750XBE-K05US
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PBSN3KT
BA43-00392A
BA43-00392A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMN392NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194170 |
| Korvaa | AA-PBSN3KT / BA43-00392A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 55.2Wh |
| Mitat | 254.40 x 112.90 x 4.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |