Samsung kannettavan tietokoneen NP900X5N-K07HK / NT900X5N-K29S yhteensopiva akku 5700mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen NP900X5N-K07HK / NT900X5N-K29S yhteensopiva akku 5700mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN900NB
105,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NP900X5N-K07HK
NT900X5N-K29S
NT900X5N-K59W
NT900X5N-L38W
NT900X5N-L37L
NT900X5N-K39W
NT900X5N-L38D
NT900X5N-L78SS
NP900X5N-K03HK
NT900X5N-K38
NT900X5N-K79W
NT900X5N-L58L
NP900X5N-L01US
NT900X5N-K58L
NT900X5N-K58S
NT900X5N-L38M
NT900X5N-X516
NT900X5N-X78L
NT900X5N-X58W
NT900X5N-K38BB
NT900X5N-KSF
NT900X5N-L58SS
NP900X5N-K01
NT900X5N-K37W
NT900X5N-K58W
NT900X5N-L38MW
NT900X5N-X58WS
NT900X5N-K716
NT900X5N-K38W
NT900X5N-L34M
NT900X5N-L59S
NP900X5N-K07
NT900X5N-K201C
NT900X5N-K59L
NT900X5N-L38T
NT900X5N-X716S
NT900X5N-L78S
NT900X5N-K39S
NT900X5N-L38BB
NT900X5N-L716
NP900X5N-K01HK
NT900X5N-K37S
NT900X5N-K78A
NT900X5N-L58BB
Notebook 9 NP900X5N
NT900X5N-K34W
NT900X5N-K58R
NT900X5N-L38L
NT900X5N-L79W
NP900X5N
NT900X5N-X58
NT900X5N-K38A
NT900X5N-K79WS
NT900X5N-L58R
NP900X5N-K01US
NT900X5N-K58A
NT900X5N-K58SS
NT900X5N-L38MT
NT900X5N-X516S
NP900X5N-X01US
NT900X5N-X715
NT900X5N-K38S
NT900X5N-L34D
NT900X5N-L58WS
NP900X5N-K03
NT900X5N
NT900X5N-K59
NT900X5N-L38S
NT900X5N-X716
NT900X5N-L58W
NT900X5N-K39
NT900X5N-L38
NT900X5N-L59SS
NT900X5N-K02
NT900X5N-K04
NT900X5N-K03
NT900X5N-K29S
NT900X5N-K59W
NT900X5N-L38W
NT900X5N-L37L
NT900X5N-K39W
NT900X5N-L38D
NT900X5N-L78SS
NP900X5N-K03HK
NT900X5N-K38
NT900X5N-K79W
NT900X5N-L58L
NP900X5N-L01US
NT900X5N-K58L
NT900X5N-K58S
NT900X5N-L38M
NT900X5N-X516
NT900X5N-X78L
NT900X5N-X58W
NT900X5N-K38BB
NT900X5N-KSF
NT900X5N-L58SS
NP900X5N-K01
NT900X5N-K37W
NT900X5N-K58W
NT900X5N-L38MW
NT900X5N-X58WS
NT900X5N-K716
NT900X5N-K38W
NT900X5N-L34M
NT900X5N-L59S
NP900X5N-K07
NT900X5N-K201C
NT900X5N-K59L
NT900X5N-L38T
NT900X5N-X716S
NT900X5N-L78S
NT900X5N-K39S
NT900X5N-L38BB
NT900X5N-L716
NP900X5N-K01HK
NT900X5N-K37S
NT900X5N-K78A
NT900X5N-L58BB
Notebook 9 NP900X5N
NT900X5N-K34W
NT900X5N-K58R
NT900X5N-L38L
NT900X5N-L79W
NP900X5N
NT900X5N-X58
NT900X5N-K38A
NT900X5N-K79WS
NT900X5N-L58R
NP900X5N-K01US
NT900X5N-K58A
NT900X5N-K58SS
NT900X5N-L38MT
NT900X5N-X516S
NP900X5N-X01US
NT900X5N-X715
NT900X5N-K38S
NT900X5N-L34D
NT900X5N-L58WS
NP900X5N-K03
NT900X5N
NT900X5N-K59
NT900X5N-L38S
NT900X5N-X716
NT900X5N-L58W
NT900X5N-K39
NT900X5N-L38
NT900X5N-L59SS
NT900X5N-K02
NT900X5N-K04
NT900X5N-K03
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PBTN6QB
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMN900NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194194 |
| Korvaa | AA-PBTN6QB |
| Kapasiteetti (mAh) | 5700mAh / 65.55Wh |
| Mitat | 267.80 x 117.20 x 5.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |