Samsung kannettavan tietokoneen NP-X280 / NT-X125 yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen NP-X280 / NT-X125 yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX280NB
33,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NP-X280
NT-X125
NT-X130
NT-X180
NT-X181
NT-X280
NT-X125
NT-X130
NT-X180
NT-X181
NT-X280
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PB3VC4B
AA-PB3VC4E
AA-PB3VC4E
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMX280NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158974 |
| Korvaa | AA-PB3VC4B / AA-PB3VC4E |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 28.12Wh |
| Mitat | 207.85 x 54.20 x 12.75mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |