Samsung kannettavan tietokoneen Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD1IT / NT930SBE-K58F yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD1IT / NT930SBE-K58F yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN750NB
105,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD1IT
NT930SBE-K58F
NP930SBE-K01US
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K03US
NT930SBE-K28A
NP930SBE-K03HK
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD1SE
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD1CA
NT930SBE-K716
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD4DE
NT930SBE-K38A
NP930SBE-K01HK
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD2US
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K01
NT930SBE-KIBK
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD6DE
NT930SBE-K58
NP930SBE-K01CN
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD3SE
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K02
NT930SBE-KT3
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD2CA
NT930SBE-K58A
NP930SBE-K04CN
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD7DE
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K04US
NT930SBE
NP930SBE
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD2DE
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD4SE
NT930SBE-K58W
NP930SBE-K06CN
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K02HK
NT930SBE-K38
NP930SBE-K02HK
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD2UK
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ
NT930SBE-K716A
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD1US
NT930SBE-K38W
NP930SBE-K02CN
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD3IT
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K01US
NT930SBE-KT2W
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD3UK
NT930SBE-K582B
NP930SBE-K03CN
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD4IT
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K02US
NT930SBE-KT3W
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD3DE
NT930SBE-K58F
NP930SBE-K01US
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K03US
NT930SBE-K28A
NP930SBE-K03HK
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD1SE
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD1CA
NT930SBE-K716
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD4DE
NT930SBE-K38A
NP930SBE-K01HK
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD2US
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K01
NT930SBE-KIBK
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD6DE
NT930SBE-K58
NP930SBE-K01CN
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD3SE
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K02
NT930SBE-KT3
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD2CA
NT930SBE-K58A
NP930SBE-K04CN
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD7DE
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K04US
NT930SBE
NP930SBE
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD2DE
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD4SE
NT930SBE-K58W
NP930SBE-K06CN
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K02HK
NT930SBE-K38
NP930SBE-K02HK
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD2UK
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ
NT930SBE-K716A
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD1US
NT930SBE-K38W
NP930SBE-K02CN
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD3IT
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K01US
NT930SBE-KT2W
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD3UK
NT930SBE-K582B
NP930SBE-K03CN
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD4IT
Galaxy Book Flex Alpha NP730QCJ-K02US
NT930SBE-KT3W
Galaxy Book Mystic Silver NP750XDA-KD3DE
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PBSN4AF
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMN750NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194187 |
| Korvaa | AA-PBSN4AF |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 53.9Wh |
| Mitat | 238.50 x 96.00 x 6.20mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |