Samsung kannettavan tietokoneen Galaxy Book Go / XE340xda-ka1it yhteensopiva akku 5250mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen Galaxy Book Go / XE340xda-ka1it yhteensopiva akku 5250mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX340NB
113,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Book Go
XE340xda-ka1it
XE340XDA-KA3US-RB
XE340XDA-KA1US
XE340XDA-KA3
XE340xda-ka1it
XE340XDA-KA3US-RB
XE340XDA-KA1US
XE340XDA-KA3
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PBAN2HE
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMX340NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,72 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182504 |
| Korvaa | AA-PBAN2HE |
| Kapasiteetti (mAh) | 5250mAh / 40.53Wh |
| Mitat | 268.60 x 113.30 x 3.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |