Samsung kannettavan tietokoneen Chromebook 15.6" / XE350XBA-K01US yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen Chromebook 15.6" / XE350XBA-K01US yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX350NB
73,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chromebook 15.6"
XE350XBA-K01US
XE350XBA-K01US
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BA43-00390A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMX350NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173670 |
| Korvaa | BA43-00390A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 38.5Wh |
| Mitat | 242.45 x 91.45 x 4.60mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |