Samsung kannettavan tietokoneen 930QCJ / 930XCJ yhteensopiva akku 4300mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen 930QCJ / 930XCJ yhteensopiva akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-SMF950NB
61,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
930QCJ
930XCJ
950XCJ
Galaxy Book FLEX NP950QCG-K01HK
Galaxy Book FLEX NP950QCG-X01
Galaxy Book Flex 13.3
Galaxy Book Flex NP930QCG
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01CA
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01DE
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01HK
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01US
Galaxy Book Flex NP930QCG-K02
Galaxy Book Flex NP950QCG
Galaxy Book Flex NP950QCG-K01
Galaxy Book Flex NP950QCG-K01CA
Galaxy Book Flex NP950QCG-K01DE
Galaxy Book Flex NP950QCG-K01US
Galaxy Book Flex NP950QCG-X01DE
Galaxy Book Flex2 5G
Galaxy Book ION NP950XCJ
Galaxy Book ION NP950XCJ-X01HK
Galaxy Book Ion 15 NP950XCJ-K01DE
Galaxy Book Ion Aura Silver
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K01CA
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K01HK
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K01UK
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K01US
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K02HK
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K02US
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K03US
Galaxy Book Ion NP950XCJ-K01US
Galaxy Book Ion NP950XCJ-K02CA
Galaxy Book Ion NP950XCJ-K02US
Galaxy Book Ion NP950XCJ-K03CA
Galaxy Book Ion NP950XCJ-X01DE
Ion NP950XCJ-X01
NP930QCA-KA1HK
NP930XCJ
NP930XCJ-K02
NP950QCJ
NT930XCJ-K58A
930XCJ
950XCJ
Galaxy Book FLEX NP950QCG-K01HK
Galaxy Book FLEX NP950QCG-X01
Galaxy Book Flex 13.3
Galaxy Book Flex NP930QCG
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01CA
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01DE
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01HK
Galaxy Book Flex NP930QCG-K01US
Galaxy Book Flex NP930QCG-K02
Galaxy Book Flex NP950QCG
Galaxy Book Flex NP950QCG-K01
Galaxy Book Flex NP950QCG-K01CA
Galaxy Book Flex NP950QCG-K01DE
Galaxy Book Flex NP950QCG-K01US
Galaxy Book Flex NP950QCG-X01DE
Galaxy Book Flex2 5G
Galaxy Book ION NP950XCJ
Galaxy Book ION NP950XCJ-X01HK
Galaxy Book Ion 15 NP950XCJ-K01DE
Galaxy Book Ion Aura Silver
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K01CA
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K01HK
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K01UK
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K01US
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K02HK
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K02US
Galaxy Book Ion NP930XCJ-K03US
Galaxy Book Ion NP950XCJ-K01US
Galaxy Book Ion NP950XCJ-K02CA
Galaxy Book Ion NP950XCJ-K02US
Galaxy Book Ion NP950XCJ-K03CA
Galaxy Book Ion NP950XCJ-X01DE
Ion NP950XCJ-X01
NP930QCA-KA1HK
NP930XCJ
NP930XCJ-K02
NP950QCJ
NT930XCJ-K58A
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PBRN4ZU
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMF950NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219293 |
| Korvaa | AA-PBRN4ZU |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 66.22Wh |
| Mitat | 248.70 x 111.00 x 5.60mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |