Samsung kannettavan tietokoneen 900X4B-A02 / 900X4B-A02US yhteensopiva akku 8400mAh
calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen 900X4B-A02 / 900X4B-A02US yhteensopiva akku 8400mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP910NB
91,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
900X4B-A02
900X4B-A02US
900X4B-A03
900X4C-A04DE
900X4
NP900X4
900X4B-A01DE
900X4C-A01
NP900X4C-A01CN
900X4D-A01
900X4B-A01FR
900X46
900X4D-A02
900X4D-A03
900X4 Series
900X4C-A02
900X4C-A03
900X4C-K01
900X4D-K01
900X4D-K02
NP900X4 Series
NP900X4B
NP900X4B-A01DE
NP900X4B-A02CN
NP900X4B-A02DE
NP900X4B-A02US
NP900X4C
NP900X4C-A01CA
NP900X4C-A01CH
NP900X4C-A01DE
NP900X4C-A01IT
NP900X4C-A01PT
NP900X4C-A01SG
NP900X4C-A01US
NP900X4C-A02CH
NP900X4C-A02CN
NP900X4C-A02DE
NP900X4C-A02GR
NP900X4C-A02SG
NP900X4C-A03CA
NP900X4C-A03CN
NP900X4C-A03DE
NP900X4C-A04DE
NP900X4C-A04US
NP900X4C-A05AU
NP900X4C-A05DE
NP900X4C-A06DE
NP900X4C-A06US
NP900X4C-A07
NP900X4C-A07DE
NP900X4C-A07US
NP900X4C-A08DE
NP900X4C-A0ADE
NP900X4C-A10TW
NP900X4C-E01HK
NP900X4D
NP900X4D- A02AU
NP900X4D-A01CH
NP900X4D-A01CN
NP900X4D-A01DE
NP900X4D-A01ES
NP900X4D-A02CN
NP900X4D-A02DE
NP900X4D-A02NL
NP900X4D-A03CA
NP900X4D-A03CN
NP900X4D-A03DE
NP900X4D-K01CN
NP900X4D-K01DE
NP900X4D-K02CN
NP900X4D-K03SE
900X4B-A02US
900X4B-A03
900X4C-A04DE
900X4
NP900X4
900X4B-A01DE
900X4C-A01
NP900X4C-A01CN
900X4D-A01
900X4B-A01FR
900X46
900X4D-A02
900X4D-A03
900X4 Series
900X4C-A02
900X4C-A03
900X4C-K01
900X4D-K01
900X4D-K02
NP900X4 Series
NP900X4B
NP900X4B-A01DE
NP900X4B-A02CN
NP900X4B-A02DE
NP900X4B-A02US
NP900X4C
NP900X4C-A01CA
NP900X4C-A01CH
NP900X4C-A01DE
NP900X4C-A01IT
NP900X4C-A01PT
NP900X4C-A01SG
NP900X4C-A01US
NP900X4C-A02CH
NP900X4C-A02CN
NP900X4C-A02DE
NP900X4C-A02GR
NP900X4C-A02SG
NP900X4C-A03CA
NP900X4C-A03CN
NP900X4C-A03DE
NP900X4C-A04DE
NP900X4C-A04US
NP900X4C-A05AU
NP900X4C-A05DE
NP900X4C-A06DE
NP900X4C-A06US
NP900X4C-A07
NP900X4C-A07DE
NP900X4C-A07US
NP900X4C-A08DE
NP900X4C-A0ADE
NP900X4C-A10TW
NP900X4C-E01HK
NP900X4D
NP900X4D- A02AU
NP900X4D-A01CH
NP900X4D-A01CN
NP900X4D-A01DE
NP900X4D-A01ES
NP900X4D-A02CN
NP900X4D-A02DE
NP900X4D-A02NL
NP900X4D-A03CA
NP900X4D-A03CN
NP900X4D-A03DE
NP900X4D-K01CN
NP900X4D-K01DE
NP900X4D-K02CN
NP900X4D-K03SE
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PBXN8AR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SNP910NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081531 |
| Korvaa | AA-PBXN8AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 8400mAh / 62.16Wh |
| Mitat | 329.00 x 140.80 x 6.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |