Samsung Series 5 535U3C, Series 5 ChromeBook, XE500C21-A04US akku 8200 mAh
calcActive())">
Samsung Series 5 535U3C, Series 5 ChromeBook, XE500C21-A04US akku 8200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SXE500NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Series 5 535U3C
Series 5 ChromeBook
XE500C21-A04US
Series 5 ChromeBook
XE500C21-A04US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PLPN4AN
AA-PLPN6AN
BA43-00306A
AA-PLPN6AN
BA43-00306A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SXE500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081708 |
| Mitat | 256.24 x 166.38 x 6.79mm |
| Korvaa | AA-PLPN4AN / AA-PLPN6AN / BA43-00306A |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 60.68Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |