Samsung NP530 / NP540UE yhteensopiva akku - 6000 mAh
calcActive())">
Samsung NP530 / NP540UE yhteensopiva akku - 6000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP530NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
530U3
530U3B
530U3B-A01
530U3B-A02
530U3B-A04
530U3C
530U3C-A01
530U3C-A01DE
530U3C-A02
530U3C-A03
530U3C-A05
530U3C-A06
530U3C-A07
530U3C-J01
535U3C
535U3C-A01
535U3C-A02
535U3C-A03
540U 540U4
540U4E
ATIV Book 5
NP530
NP-530
NP-530U3B-A01
NP530U3B-A01
NP-530U3B-A02
NP530U3B-A02
NP-530U3B-A04
NP530U3B-A04
NP530U3C
NP-530U3C
NP-530U3C-A02
NP530U3C-A02
NP-530U3C-A05
NP530U3C-A05
NP540U4
NP540U4E
NT540U4
NT540U4E
530U3B
530U3B-A01
530U3B-A02
530U3B-A04
530U3C
530U3C-A01
530U3C-A01DE
530U3C-A02
530U3C-A03
530U3C-A05
530U3C-A06
530U3C-A07
530U3C-J01
535U3C
535U3C-A01
535U3C-A02
535U3C-A03
540U 540U4
540U4E
ATIV Book 5
NP530
NP-530
NP-530U3B-A01
NP530U3B-A01
NP-530U3B-A02
NP530U3B-A02
NP-530U3B-A04
NP530U3B-A04
NP530U3C
NP-530U3C
NP-530U3C-A02
NP530U3C-A02
NP-530U3C-A05
NP530U3C-A05
NP540U4
NP540U4E
NT540U4
NT540U4E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBYN4AB
AA-PLWN4AB
AA-PLWN4AB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP530NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072638 |
| Mitat | 273.60 x 117.04 x 5.43mm |
| Korvaa | AA-PBYN4AB / AA-PLWN4AB |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 44.4Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |