Samsung NP350U2A, NP350U2B, NP350U2Y akku 6350 mAh
calcActive())">
Samsung NP350U2A, NP350U2B, NP350U2Y akku 6350 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP350NB
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NP350U2A
NP350U2B
NP350U2Y
NP350U2B
NP350U2Y
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBZN6PN
BA43-00315A
BA43-00315A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP350NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080398 |
| Mitat | 257.90 x 84.50 x 8.10mm |
| Korvaa | AA-PBZN6PN / BA43-00315A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6350mAh / 46.99Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |