Samsung NP-X22, NP-X22 WEB 7300, NP-X22 WEP 7500 akku 2200 mAh
calcActive())">
Samsung NP-X22, NP-X22 WEB 7300, NP-X22 WEP 7500 akku 2200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNX220NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NP-X22
NP-X22 WEB 7300
NP-X22 WEP 7500
NP-X22 WEB 7300
NP-X22 WEP 7500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PB0NC4G
AA-PB0NC4G/E
AA-PB2NC4B
AA-PB0NC4G/E
AA-PB2NC4B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNX220NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074328 |
| Mitat | 269.34 x 36.51 x 19.72mm |
| Korvaa | AA-PB0NC4G / AA-PB0NC4G/E / AA-PB2NC4B / AA-PB2NC4B/E / AA-PL0NC8G / AA-PL0NC8G/E / AA-PL2NC8B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |