Samsung NP-Q35, SSB-Q30LS3, SSB-Q30LS3/C, SSB-Q30LS3/E, SSB-Q30LS6, SSB-Q30LS6/C, SSB-Q30LS6/E akku 4400 mAh
calcActive())">
Samsung NP-Q35, SSB-Q30LS3, SSB-Q30LS3/C, SSB-Q30LS3/E, SSB-Q30LS6, SSB-Q30LS6/C, SSB-Q30LS6/E akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SSQ35NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NP-Q35
Q70-A003
Q70-XY01
Q45-Aura T8300 Dardono
Q70-X000
Q45-Aura T7100 Damali
Q70-F001
Q35-T5500 Calvin
Q70-BV0A
Q35
Q70-BV07
Q70 Aura T7300 Devon
Q70-BV02
Q70 Aura T7500 Daargon
Q70-B009
Q70
Q70-B004
NP-Q45
Q70-AV0D
Q35 XIP 2300
Q70-AV07 (Black)
Q35-T2300 Cotezaa
Q70-AV04
Q70-XY04
Q70-A002
Q70-X003
Q45-Aura T7250 Devesh
Q70-FY01
Q45-Aura T7100 Derora
Q70-F000
Q70-XY06
Q70-BV09
Q35 Pro
Q70-BV06
Q45 Aura T5450 Danyal
Q70-BV01
Q70 XEV 7100
Q70-B008
Q45 WEV 7100
Q70-B002
Q45
Q70-AV09
Q35 XIH 2300
Q70-AV06 (Black)
Q35-T2300 Caderu
Q70-AV01
Q70-XY02
Q45-Aura T9300 Devit
Q70-X002
Q45-Aura T7250 Dalia
Q70-F002
Q35-T5500 Ruby
Q70-BV0L
Q70-XY03
Q70-BV08
Q70 Aura T7500 Dury
Q70-BV04
Q35-T2250 Ceron
Q70-B00A
NP-Q70
Q70-B006
Q45 Aura T7100 Duke
Q70-AV0F
Q35 Pro T5500 Bitasa
Q70-AV08
Q35 XIC 5500
Q70-AV05
Q70-A003
Q70-XY01
Q45-Aura T8300 Dardono
Q70-X000
Q45-Aura T7100 Damali
Q70-F001
Q35-T5500 Calvin
Q70-BV0A
Q35
Q70-BV07
Q70 Aura T7300 Devon
Q70-BV02
Q70 Aura T7500 Daargon
Q70-B009
Q70
Q70-B004
NP-Q45
Q70-AV0D
Q35 XIP 2300
Q70-AV07 (Black)
Q35-T2300 Cotezaa
Q70-AV04
Q70-XY04
Q70-A002
Q70-X003
Q45-Aura T7250 Devesh
Q70-FY01
Q45-Aura T7100 Derora
Q70-F000
Q70-XY06
Q70-BV09
Q35 Pro
Q70-BV06
Q45 Aura T5450 Danyal
Q70-BV01
Q70 XEV 7100
Q70-B008
Q45 WEV 7100
Q70-B002
Q45
Q70-AV09
Q35 XIH 2300
Q70-AV06 (Black)
Q35-T2300 Caderu
Q70-AV01
Q70-XY02
Q45-Aura T9300 Devit
Q70-X002
Q45-Aura T7250 Dalia
Q70-F002
Q35-T5500 Ruby
Q70-BV0L
Q70-XY03
Q70-BV08
Q70 Aura T7500 Dury
Q70-BV04
Q35-T2250 Ceron
Q70-B00A
NP-Q70
Q70-B006
Q45 Aura T7100 Duke
Q70-AV0F
Q35 Pro T5500 Bitasa
Q70-AV08
Q35 XIC 5500
Q70-AV05
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PB5NC6B
AA-PB5NC6B/E
AA-PB5NC6B/E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SSQ35NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018841 |
| Mitat | 204.05 x 48.95 x 21.05mm |
| Korvaa | AA-PB5NC6B / AA-PB5NC6B/E |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |