Samsung NP-N310 akku 6600 mAh - Keltainen
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NP-N310
NP-N310-KA03
NP-N310-KA04
NP-N310-KA05
NP-NC310
N310-KA07
NP-N310-KA05US
NP-N310-KA06US
NP-N310-KA04US
NP-N310-KA05US/N310-13GBK
NP-N310-KA04US/N310-13GB
NP-N310-KA06US/N310-13GO
NP-N310-KA01NL
NP-N310-KA04UK
NP-N310-KA05UK
NP-N310-KA01UK
NP-N310-KA03UK
NP-N310-KA06ES
NP-N310-KA03PL
NP-N310-KA07US
NP-N310-KA04ES
NP-N310-KAO1FR
NP-N310-KA03
NP-N310-KA04
NP-N310-KA05
NP-NC310
N310-KA07
NP-N310-KA05US
NP-N310-KA06US
NP-N310-KA04US
NP-N310-KA05US/N310-13GBK
NP-N310-KA04US/N310-13GB
NP-N310-KA06US/N310-13GO
NP-N310-KA01NL
NP-N310-KA04UK
NP-N310-KA05UK
NP-N310-KA01UK
NP-N310-KA03UK
NP-N310-KA06ES
NP-N310-KA03PL
NP-N310-KA07US
NP-N310-KA04ES
NP-N310-KAO1FR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PB0TC4B
AA-PB8NC6W
AA-PB0TC4R
AA-PB8NC6W
AA-PB0TC4R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNC310HT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030836 |
| Mitat | 211.83 x 50.23 x 22.80mm |
| Korvaa | AA-PB0TC4B / AA-PB8NC6W / AA-PB0TC4R / AA-PB0TC4L / AA-PB0TC4M / AA-PB0TC4T / AA-PL0TC6B / AA-PL0TC6B/E / AA-PL0TC6M / AA-PL0TC6M/E / AA-PL0TC6P / AA-PL0TC6R / AA-PL0TC6R/E / AA-PL0TC6T / AA-PL0TC6T/E / AA-PL0TC6W / AA-PL0TC6W/E / AA-PL0TC6Y / AA-PL0TC6L |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |