Samsung Notebook 9 Spin, 900X5L akku - 5100 mAh
calcActive())">
Samsung Notebook 9 Spin, 900X5L akku - 5100 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP400NB
82,95 €
35,00 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
940X3L-K02
ATIV Book 9 Spin
ATIV Book 9 Spin 940X3L
Notebook 9 900X5L
Notebook 9 Spin
Notebook 9 Spin 940X3L
NP900X5L-K01CN
NP900X5L-K02CN
NP940X3L-K02CN
ATIV Book 9 Spin
ATIV Book 9 Spin 940X3L
Notebook 9 900X5L
Notebook 9 Spin
Notebook 9 Spin 940X3L
NP900X5L-K01CN
NP900X5L-K02CN
NP940X3L-K02CN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBUN4AR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127376 |
| Mitat | 222.10 x 102.60 x 5.10 mm |
| Korvaa | AA-PBUN4AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 39.27Wh |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |