Samsung NC110, NC210, NP-NC110 akku 6600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NC110
NC210
NP-NC110
NP-NC210
NC210
NP-NC110
NP-NC210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
AA-PBPN6LB
AA-PBPN6LS
AA-PBPN6LW
AA-PLPN6LB
AA-PLPN6LS
AA-PLPN6LW
AA-PBPN6LS
AA-PBPN6LW
AA-PLPN6LB
AA-PLPN6LS
AA-PLPN6LW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-SNC210NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058298 |
| Korvaa | AA-PBPN6LB / AA-PBPN6LS / AA-PBPN6LW / AA-PLPN6LB / AA-PLPN6LS / AA-PLPN6LW |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 215.00 x 51.15 x 24.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |