Samsung Chromebook Series 3, XE303C12, XE303C12-A01US akku 4080 mAh
calcActive())">
Samsung Chromebook Series 3, XE303C12, XE303C12-A01US akku 4080 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNE303NB
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook Series 3
XE303C12
XE303C12-A01US
XE303C12
XE303C12-A01US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBZN2TP
BA43-00355A
BA43-00355A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNE303NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081098 |
| Mitat | 257.34 x 96.40 x 3.49mm |
| Korvaa | AA-PBZN2TP / BA43-00355A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4080mAh / 30.6Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |