Samsung Chromebook 550C, XE550C22, XE550C22-A01US akku 6800 mAh
calcActive())">
Samsung Chromebook 550C, XE550C22, XE550C22-A01US akku 6800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP550NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 550C
XE550C22
XE550C22-A01US
XE550C22
XE550C22-A01US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PLYN4AN
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP550NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081746 |
| Mitat | 259.48 x 88.16 x 7.53mm |
| Korvaa | AA-PLYN4AN |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |