Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
calcActive())">
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
In stock
- SKU
- CS-SXE503NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 2 13.3"
XE503C32
XE503C32-K01US
XE503C32
XE503C32-K01US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PLVN2TP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SXE503NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095651 |
| Mitat | 270.00 x 124.20 x 3.06mm |
| Korvaa | AA-PLVN2TP / 1588-3366 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 35.72Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |