Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
calcActive())">
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
In stock
- SKU
- CS-SXE700NB
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Ativ Pro
XE700T1A
XE700T1C
XE700T1A
XE700T1C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PLZN4NP
HUOM. ei yhteensopiva XE700T1C-G03SE tabletin kanssa!
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SXE700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080404 |
| Mitat | 264.30 x 113.02 x 6.24mm |
| Korvaa | AA-PLZN4NP |
| Kapasiteetti (mAh) | 6540mAh / 49.05Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |