Samsung ATIV Book 9 Pro akku - 3700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
ATIV Book 9 Pro
NP940Z5J
NP940Z5L
NP940Z5J
NP940Z5L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBUN4NP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP941NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127383 |
| Mitat | 259.20 x 111.00 x 7.52mm |
| Korvaa | AA-PBUN4NP |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 56.24Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |