Samsung Ativ Book 9 Plus, NP940X3G, NP940X3G-K01 akku 7300 mAh
calcActive())">
Samsung Ativ Book 9 Plus, NP940X3G, NP940X3G-K01 akku 7300 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP940NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Ativ Book 9 Plus
NP940X3G
NP940X3G-K01
NP940X3G
NP940X3G-K01
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PLVN4AR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP940NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081722 |
| Mitat | 272.43 x 120.10 x 5.29mm |
| Korvaa | AA-PLVN4AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 55.48Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |