Samsung ATIV Book 8, NP880Z5E, NP880Z5E-X01 akku 6000 mAh
calcActive())">
Samsung ATIV Book 8, NP880Z5E, NP880Z5E-X01 akku 6000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP880NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
ATIV Book 8
NP880Z5E
NP880Z5E-X01
NP880Z5E
NP880Z5E-X01
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PLVN8NP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP880NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081715 |
| Mitat | 308.71 x 102.56 x 9.10mm |
| Korvaa | AA-PLVN8NP / BA43-00359A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 90.6Wh |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |