Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
calcActive())">
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP740NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
ATIV Book 7
NP740
NP740U3E
NP740
NP740U3E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBWN4AB
BA43-00360A
BA43-00360A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP740NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083306 |
| Mitat | 270.08 x 104.22 x 6.69mm |
| Korvaa | AA-PBWN4AB / BA43-00360A |
| Kapasiteetti (mAh) | 7500mAh / 57Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |