Samsung Ativ Book 6, NP670Z5E, NP670Z5E-X01 akku 3750 mAh
calcActive())">
Samsung Ativ Book 6, NP670Z5E, NP670Z5E-X01 akku 3750 mAh
In stock
- SKU
- CS-SNP670NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Ativ Book 6
NP670Z5E
NP670Z5E-X01
NP670Z5E
NP670Z5E-X01
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBVN4NP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP670NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081739 |
| Mitat | 266.60 x 87.29 x 13.43mm |
| Korvaa | AA-PBVN4NP |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 57Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |