Samsung 535U4C, NP530U4B akku - 6100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
530U4B-S03
530U4C-A01
530U4C-A02
530U4C-S01
530U4C-S02
535U4C
535U4C-S01
535U4C-S02
BA43-00339A
NP530U4B
NP530U4B-A01US
530U4C-A01
530U4C-A02
530U4C-S01
530U4C-S02
535U4C
535U4C-S01
535U4C-S02
BA43-00339A
NP530U4B
NP530U4B-A01US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBYN8AB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP535NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080084 |
| Mitat | 178.82 x 91.28 x 9.95mm |
| Korvaa | AA-PBYN8AB |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6100mAh / 45.14Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |