Razer kannettavan tietokoneen Book 13 Core i7 / Book 13 FHD yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Razer kannettavan tietokoneen Book 13 Core i7 / Book 13 FHD yhteensopiva akku 4700mAh
In stock
- SKU
- CS-RZB137NB
113,95 €
Razer kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Book 13 Core i7
Book 13 FHD
Book 13 UHD Touch 2020
Book 13 FHD
Book 13 UHD Touch 2020
Korvattavat Razer kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
RZ09-0357
RC30-0357
RC30-0357
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razer kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-RZB137NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194156 |
| Korvaa | RZ09-0357 / RC30-0357 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 54.29Wh |
| Mitat | 272.90 x 101.55 x 5.20mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |