Razer kannettavan tietokoneen Blade Pro 17 / RZ09-00991102 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Razer kannettavan tietokoneen Blade Pro 17 / RZ09-00991102 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-RZB175NB
79,95 €
Razer kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade Pro 17
RZ09-00991102
Blade Pro 2015
Blade Pro 2013
Blade Pro 17 INCH 2013
RZ09-01171E11
Blade Pro 17 INCH 2015
RZ09-00991101
RZ09-00991102
Blade Pro 2015
Blade Pro 2013
Blade Pro 17 INCH 2013
RZ09-01171E11
Blade Pro 17 INCH 2015
RZ09-00991101
Korvattavat Razer kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
GMS-C40
961TA005F
961TA005F
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razer kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-RZB175NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194248 |
| Korvaa | GMS-C40 / 961TA005F |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 74Wh |
| Mitat | 274.80 x 75.20 x 9.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |