Razer kannettavan tietokoneen Blade Pro 17 2019 4k UHD / Blade Pro 17 2019 Full HD yhteensopiva akku 6100mAh
calcActive())">
Razer kannettavan tietokoneen Blade Pro 17 2019 4k UHD / Blade Pro 17 2019 Full HD yhteensopiva akku 6100mAh
In stock
- SKU
- CS-RZB173NB
79,95 €
Razer kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade Pro 17 2019 4k UHD
Blade Pro 17 2019 Full HD
Blade Pro 17 2019 RTX 2060
Blade Pro 17 2019 RTX 2070
Blade Pro 17 2019 RTX 2080
Blade Pro 17 FHD
Blade Pro 17 Late 2019
Blade Pro 17.3 2019
Blade Pro 17.3 Full HD
Blade Pro 2017 GTX 1060
Blade Pro GTX 1060
Blade Pro Rz09-0220
Razer Blade Pro 17 2019 FHD
Rz09-0220
Blade Pro 17 2019 Full HD
Blade Pro 17 2019 RTX 2060
Blade Pro 17 2019 RTX 2070
Blade Pro 17 2019 RTX 2080
Blade Pro 17 FHD
Blade Pro 17 Late 2019
Blade Pro 17.3 2019
Blade Pro 17.3 Full HD
Blade Pro 2017 GTX 1060
Blade Pro GTX 1060
Blade Pro Rz09-0220
Razer Blade Pro 17 2019 FHD
Rz09-0220
Korvattavat Razer kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
RC30-0220
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razer kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-RZB173NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175131 |
| Korvaa | RC30-0220 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6100mAh / 69.54Wh |
| Mitat | 180.50 x 125.60 x 14.60mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |