Razer kannettavan tietokoneen Blade 17.3 RZ09-0071 / Blade Pro 17 2012 yhteensopiva akku 5100mAh
calcActive())">
Razer kannettavan tietokoneen Blade 17.3 RZ09-0071 / Blade Pro 17 2012 yhteensopiva akku 5100mAh
In stock
- SKU
- CS-RZB170NB
63,95 €
Razer kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade 17.3 RZ09-0071
Blade Pro 17 2012
Blade Pro RZ09-0083 17.3
Blade R2 17.3 Inch
RZ09-0071
RZ09-0071 17.3
RZ09-00710100-R3U1
RZ09-0083
RZ09-00830100-R3U1
RZ09-00830300
RZ09-00830500-R3U1
Blade Pro 17 2012
Blade Pro RZ09-0083 17.3
Blade R2 17.3 Inch
RZ09-0071
RZ09-0071 17.3
RZ09-00710100-R3U1
RZ09-0083
RZ09-00830100-R3U1
RZ09-00830300
RZ09-00830500-R3U1
Korvattavat Razer kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
3ICP8/38/83-2
961TA002F
GMS-C60
961TA002F
GMS-C60
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razer kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-RZB170NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152774 |
| Korvaa | GMS-C60 / 3ICP8/38/83-2 / 961TA002F |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 56.61Wh |
| Mitat | 297.50 x 77.16 x 8.10mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |